| Ilgis | 110 cm, 120 cm |
|---|---|
| Plotis | 110 cm, 120 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus ilgis | 148 cm, 158 cm |
| Skersmuo | 110 cm, 120 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Apvali, Ovali |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
KOLN TRAVERTEN Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø110(148)/Ø120(158)
950 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą apvalų stalą KOLN, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo metalinė koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o įvairios spalvos – natūralumo ir jaukumo pojūtį.
Stalas KOLN turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 110 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 148 cm, kitas variantas 120 cm, kuris prailgėja iki 158 cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 4-8 žmonės, todėl jis puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “KOLN TRAVERTEN Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø110(148)/Ø120(158)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 68 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 86 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.