Minimalistinė knygų lentyna su industriniu akcentu
Laikui nepavaldus dizainas, derantis prie įvairių interjero stilių
3 stiklinės lentynos (2 skaidrios, 1 juoda matinė)
Matinis juodas metalinis rėmas su šiurkščia miltelinio dažymo apdaila
Pagaminta iš lengvai prižiūrimų medžiagų
Ekspozicijoje
SEAFORD-2 Lentyna
115 €
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 0000072125
Kategorijos: Lentynos, Svetainės kietieji baldai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 37 cm |
|---|---|
| Gylis | 35 cm |
| Aukštis | 185 cm |
| Svoris | 10,4 |
| Spalva | Juoda |
| Kampinis variantas | Ne |
| Pastatoma/Pakabinama | Pastatoma |
| Fasado plokštės storis | – |
| Korpuso plokštės storis | – |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Rankenėlės | Nėra |
| Medžiagos | Grūdintas stiklas, Plienas, Stiklas |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 6,8 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 125x40x9 cm |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
Būkite pirmas aprašęs “SEAFORD-2 Lentyna” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.