Montella pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, o suderintas su tos pačios kolekcijos kampine sofa suteiks interjerui unikalumo bei jaukumo.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
418 € Original price was: 418 €.313 €Current price is: 313 €.
MONTELLA– tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Montella pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, o suderintas su tos pačios kolekcijos kampine sofa suteiks interjerui unikalumo bei jaukumo.
| Gylis | 70 cm |
|---|---|
| Plotis | 85 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45 cm |
| Relax funkcija | Nėra |
| Vietų skaičius | 1 |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 90 cm | 60 cm | 76 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 82 cm | 75 cm | 69 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 523 cm | 297 cm | 75 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 150 cm | 380 cm | 68,5 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.