Šis fotelis pasižymi įdomiais neįprastos formos porankiais. Aukštos medinės kojelės suteikia šiam modeliui lengvumo. Papildomas vizualinis elementas – paprastos siūlės ant atlošo.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
495 € Original price was: 495 €.371 €Current price is: 371 €.
SCOTT– tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Šis fotelis pasižymi įdomiais neįprastos formos porankiais. Aukštos medinės kojelės suteikia šiam modeliui lengvumo. Papildomas vizualinis elementas – paprastos siūlės ant atlošo.
| Gylis | 78 cm |
|---|---|
| Plotis | 73 cm |
| Aukštis | 98 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45 cm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kojelių aukštis | 26 cm |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Relax funkcija | Nėra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 82 cm | 75 cm | 69 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 350 cm | 260 cm | 68,5 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 90 cm | 86 cm | 70 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 150 cm | 380 cm | 68,5 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.