DELPHI 80 – tai atsipalaidavimas grynuoju pavidalu. Daugybė gilių siūlių ir ergonomiška forma leidžia atsipalaiduoti ant šio šezlongo. Šį modelį galima įsigyti dviejų pločių.
Pagrindinės savybės:
- Didelio tankio poliuretanas HR
- Zig-Zag spyruoklės
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
814 € Original price was: 814 €.611 €Current price is: 611 €.
DELPHI 80 – tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
DELPHI 80 – tai atsipalaidavimas grynuoju pavidalu. Daugybė gilių siūlių ir ergonomiška forma leidžia atsipalaiduoti ant šio šezlongo. Šį modelį galima įsigyti dviejų pločių.
Pagrindinės savybės:
| Ilgis | 166 cm |
|---|---|
| Plotis | 80 cm |
| Aukštis | 91 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 38 cm |
| Kojelių aukštis | 15 cm |
| Spyruoklės | Zig zag (S formos, tvirtinamos horizontaliai) |
| Vietų skaičius | 1 |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Relax funkcija | Yra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 400 cm | 204 cm | 87 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 239 cm | 150 cm | 88 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 82 cm | 75 cm | 69 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 90 cm | 60 cm | 76 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.