Pakelkite bet kuriuos namus su šiuolaikiniu siluetu – aukščio reguliuojama baro kėdė su ranktūriu yra papuošta struktūruotu smėlio spalvos audiniu ir kraštelių detalėmis, suteikiančiomis kėdei tekstūruotą išvaizdą. Papildyta juodu trimitiniu pagrindu su sukimosi funkcija ir pakoju, ši baro kėdė puikiai sujungia stilių ir funkcionalumą.
GLENDA Beige Baro Kėdė
160 €
Pagrindinės savybės:
- Moderni baro kėdė su ranktūriais ir švariomis linijomis
- Įrengta pakoju, dujiniu kėlimo mechanizmu ir sukimosi funkcija
- Dujinis kėlimo mechanizmas leidžia reguliuoti sėdėjimo aukštį nuo 64,5 iki 85,5 cm
- Aptraukta smėlio spalvos audiniu su dviejų tonų efektu
- Kraštelių detalės suteikia išskirtinį išvaizdą
- Juodas trimitinis pagrindas, pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000108502
Kategorijos: Baro kėdės, Kėdės, Pusbario kėdės, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 52.5 cm |
|---|---|
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 114 cm |
| Atlošo aukštis | 26.5 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 85 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 39 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 39 cm |
| Svoris | 9.2 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Kėdės tipas | Su sukimosi funkcija |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Basel |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 53x65x58 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “GLENDA Beige Baro Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.