Pridėkite charakterio savo baro zonai su šiuo laikui nepavaldi siluetu. Aptrauktas minkštu aksomo audiniu, ši tamsiai pilka baro kėdė su ranktūriais puikiai tinka gėrimams ir rytiniam kavos puodeliui. Žavūs siuvinėjimo elementai suteikia sėdyniai tekstūrą ir struktūrą, o juodas metalinis pagrindas su pakoju užtikrina stabilumą. Dėl aksomo audinio kėdė keičia spalvą priklausomai nuo šviesos ir pluošto krypties, suteikdama jai gyvybingą ir prabangią išvaizdą.
BROOKE Velvet Dark Grey Baro Kėdė
165 €
Pagrindinės savybės
- Tvirtas šiurkštus milteliniu būdu padengtas metalinis pagrindas su pakoju
- Siuvinėjimo detalės, suteikiančios tekstūrą
- Ranktūriai, užtikrinantys patogumą
- Ryškus aksomo audinys, suteikiantis prabangią išvaizdą
Produkto kodas: 0000090452
Kategorijos: Baro kėdės, Kėdės, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 52 cm |
|---|---|
| Gylis | 53 cm |
| Aukštis | 104 cm |
| Atlošo aukštis | 26 cm |
| Max sėdimos dalies aukštis | 79 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 37.5 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 37.5 cm |
| Svoris | 6.8 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 kg |
| Kėdės tipas | Su porankiais |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Vic |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 57x53x61 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “BROOKE Velvet Dark Grey Baro Kėdė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 68 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 86 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.