Pakvieskite nesenstančią eleganciją į savo svetainę su šiuo kavos staliuku. Kvadratinis stalviršis ir V formos pagrindas suformuoti į skulptūriškai švarią formą, kuri suteikia erdvei stabilumo. Pagamintas iš latte rudo marmuro, akmuo natūraliai pasižymi spalvos, struktūros ir paviršiaus įvairove, todėl kiekvienas staliukas yra unikalus. Tai išraiškingas baldas, kuris išlieka aktualus nepaisant besikeičiančių tendencijų.
VEGA Square Latte Kavos Staliukas
695 €
„Vega“ kvadratinis kavos staliukas, stalviršis ir V formos pagrindas – matinio latte rudo lakuoto marmuro, 90×90×42 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: H000022202
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 90 cm |
|---|---|
| Gylis | 90 cm |
| Aukštis | 42 cm |
| Svoris | 92 kg |
| Spalva | Marmuras, Ruda |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Medžiagos | Natūralus akmuo |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
Būkite pirmas aprašęs “VEGA Square Latte Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 200 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 54 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimų

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.