| Ilgis | 52 cm |
|---|---|
| Plotis | 52 cm |
| Aukštis | 40 cm |
| Svoris | 9,2 kg |
| Spalva | Juoda, Marmuras |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Skersmuo | 52 cm |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Medžiagos | Metalas, Natūralus akmuo |
| Kojelės | Metalinės |
| Pakuotės išmatavimai | 55,5x7x55,5 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
AVILA Marble Black Kavos Staliukas
96 €
Pagrindinės savybės
- Apvalus stalviršis pagamintas iš natūralaus marmuro
- Autentiškas stalviršio raštas
- Milteliniu būdu dažytos metalinės kojelės
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000096735
Kategorijos: Kavos staliukai, Šoniniai staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “AVILA Marble Black Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Aukštis 24,5–33 cm 33–40 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Aukštis 75–100 cm 25–40 cm Užsakoma: 60 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.