Moderni ir stilinga valgomojo kėdė VERONA – tai baldas, kuriame dera elegancija ir komfortas.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
Ekspozicijoje
Sandėlyje
215 € Original price was: 215 €.172 €Current price is: 172 €.
Moderni ir stilinga valgomojo kėdė VERONA – tai baldas, kuriame dera elegancija ir komfortas.
Prieinamumas: Liko 18
Moderni ir stilinga valgomojo kėdė VERONA – tai baldas, kuriame dera elegancija ir komfortas.
Ši moderni kėdė su elegantišku ir šiuolaikišku dizainu puikiai derės tiek namų interjere, tiek biure. Tvirtas juodas medinis rėmas ir švelnus, pilkos spalvos audinys suteikia kėdei rafinuotumo ir patogumo. Kėdės ranktūriai ir apvalus atlošas užtikrina papildomą komfortą, o išskirtinis rėmo dizainas su šiek tiek išlinkusiomis kojomis suteikia stabilumą ir eleganciją.
Galime pasiūlyti ir galimybę pasirinkti audinį pagal Jūsų poreikius, kad kėdė puikiai atitiktų Jūsų interjerą. Tai puikus pasirinkimas tiek darbo, tiek poilsio erdvėms, kuriuose svarbus komfortas ir stilius.
| Gylis | 57 cm |
|---|---|
| Plotis | 52 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Atlošo aukštis | 38 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 52 cm |
| Sėdimosios dalies plotis | 46 cm |
| Svoris | 8 kg |
| Spalva | Pasirenkama |
| Sėdimosios dalies medžiaga | Gobelenas |
| Audinys | Derici Textile |
| Audinio spalva | Tapas 02 |
| Kėdės kojos | Medinės |
| Kėdės tipas | Su porankiais |
| Kėdės kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 63x65x85 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 55 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 54 cm | 78 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 55 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 54 cm | 84 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.