
NATURA Čiužinys
282 € – 586 €Price range: 282 € through 586 €
„Natura“ čiužinys pagamintas iš natūralaus viskozės audinio, elastingų PU putų ir novatoriškų viskoelastinių putų. Jis prisitaiko prie jūsų kūno formų, užtikrindamas maksimalų komfortą ir atramą sveikam miegui. Aukštos kokybės medžiagos gerina oro cirkuliaciją, padeda reguliuoti temperatūrą miego metu ir suteikia malonų vėsos pojūtį. „Natura“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralias medžiagas ir siekia sveiko, patogaus miego.
- Kietumo lygis – III / IV
- Aukštis – 24 cm
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
Produkto kodas: N/A
Kategorija: Čiužiniai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Aukštis | 24 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo, IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Antigrybelinis, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “NATURA Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 16 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.