
SIENA Čiužinys
344 € – 713 €Price range: 344 € through 713 €
„Siena“ čiužinys sukurtas taip, kad užtikrintų aukščiausią komfortą ir optimalią atramą, naudojant kruopščiai parinktą aukštos kokybės medžiagų derinį. Minkštas megztas audinys suteikia jaukų miego paviršių, o pluošto sluoksnis pagerina oro cirkuliaciją, tam jog miego aplinka būtų gaivi. Didelio elastingumo putplastis užtikrina subalansuotą atramą ir ilgaamžiškumą, o novatoriškas „Memory Blue Gel Foam“ putplastis prisitaiko prie jūsų kūno, sumažina spaudimą ir padeda reguliuoti temperatūrą. PU putplastis suteikia papildomą komforto sluoksnį, o veltinio sluoksnis sutvirtina čiužinio struktūrą, tam kad jis Jums galėtų ilgai tarnauti. „Siena“ – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina pažangias technologijas.
- Kietumo lygis –III / IV
- Aukštis – 22 cm
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
Produkto kodas: N/A
Kategorija: Čiužiniai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Aukštis | 22 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo, IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Antigrybelinis, Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “SIENA Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.