
KLEO Čiužinys
345 € – 855 €Price range: 345 € through 855 €
Bespyruoklinis ortopedinis čiužinys „Kleo“ susideda iš hipoalerginio elastingo putų poliuretano ir latekso tipo poliuretano putų bloko. Dėl gamybos naudojant naujausias technologijas čiužinys tarnauja daug ilgiau ir ilgiau išlaiko savo pirmines savybes. Dėl savo optimalaus standumo užtikrina visišką kūno raumenų atsipalaidavimą esant taisyklingai stuburo padėčiai miego metu, prisitaikant prie kūno formų.
- Kietumo lygis – III
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Aukštis – 20 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukšta poliuretano putų HIGHFOAM BIO™ kokybė

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Lateksas, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “KLEO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 11 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.