- Rėmas – Medžio drožlių plokštės ir spyruoklinė ritė
- Užpildymas – Poliuretano putos
- Audinys – Galima rinktis iš daugiau nei 1000 audinių rūšių.

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
TOP
Modulinis
Nuo 1861 €
„Belfast“ – tai daugiau nei tik sofa. Tai galimybė sukurti savo bet kokios konfigūracijos gaminį, atitinkantį Jūsų unikalius poreikius ir stilių.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas

Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas

| Plotis | 280 cm |
|---|---|
| Gylis | 110 cm |
| Aukštis | 68,5 cm |
| Spalva | Pasirenkama |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Audiniu apmušta nugara | Yra |
| Korpuso medžiaga | MDP/DSP (medžio drožlių plokštė) |
| Vietų skaičius | 3 |
| Sėdimosios dalies plotis | 200 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 42 cm |
| Sėdimosios dalies gylis | 80 cm |
| Spyruoklės | Bonnell (kūgio formos, sujungtos tarpusavyje) |
| Atlošo aukštis | 68.5 cm |
| Porankio aukštis | 68.5 cm |
| Porankio gylis | 110 cm |
| Porankio plotis | 30 cm |
| Savybės | Nuvelkami pagalvėlių užvalkalai |
| Relax funkcija | Nėra |
| Miegojimo funkcija | Yra |
| Miegojimo mechanizmas | Eurobook |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Miegamosios dalies ilgis | 200 cm |
| Miegamosios dalies plotis | 150 cm |
| Kojelės | Medinės |
| Kojelių aukštis | 3 cm |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 90 cm | 60 cm | 76 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70 cm | 70 cm | 66 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 297 cm | 175 cm | 73,5 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 66 cm | 59 cm | 75 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.