| Plotis | 77 cm |
|---|---|
| Gylis | 35 cm |
| Aukštis | 185 cm |
| Svoris | 16,4 kg |
| Spalva | Juoda |
| Kampinis variantas | Ne |
| Pastatoma/Pakabinama | Pastatoma |
| Fasado plokštės storis | – |
| Korpuso plokštės storis | – |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Rankenėlės | Nėra |
| Medžiagos | MDF |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 6,8 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 189x40x9,5 cm |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
Ekspozicijoje
SEAFORD Lentyna 77x35x185
169 €
- Lentyna pagaminta iš tvirto metalinio pagrindo, dažyto milteliniu būdu
- Subtilus lentynų medžio raštas
- Pagaminta iš atidžiai atrinktų medžiagų
- Išskirtinis dizainas
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 0000080892
Kategorijos: Lentynos, Svetainės kietieji baldai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “SEAFORD Lentyna 77x35x185” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.