Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
Sandėlyje
66 €
Pagrindinės savybės
Prieinamumas: Liko 2
| Ilgis | 42 cm |
|---|---|
| Plotis | 42 cm |
| Aukštis | 45 cm |
| Svoris | 6,3 kg |
| Spalva | Balta, Marmuras, Pilka-smėlio |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Skersmuo | 42 cm |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Medžiagos | Metalas, Natūralus akmuo |
| Kojelės | Metalinės |
| Pakuotės išmatavimai | 45x7x47 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 60 cm | 120 cm | 40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 42 cm | 42 cm | 45 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.