| Ilgis | 206 cm |
|---|---|
| Plotis | 103 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 90 kg |
| Maksimalus ilgis | 406 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brass, Brown, Ral 1035, Ral 7012, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 219x110x14 cm, 72x83x65 cm |
ATINA Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 206(406)x103
1 625 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas ATINA – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 406 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildomos dalys po 50 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Elegantiškos, metalinės kojos ne tik suteikia konstrukcijai tvirtumo, bet ir išlaiko vizualinį lengvumą.
Galite rinktis iš kelių skirtingų stalviršio spalvų, kad baldas idealiai atitiktų jūsų interjero viziją.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “ATINA Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 206(406)x103” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 50 cm 54 cm 84 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.