| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 103 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 94 kg |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Maksimalus ilgis | 290 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 210x110x13 cm, 66x68x70 cm |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | MDF |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
COMO Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200(290)x103x77
1 299 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas COMO – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 290 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildomos dalys po 45 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Stalo dizainas išlaikytas harmoningas ir subalansuotas – švelniai suapvalinti kampai suteikia stalui vizualinio švelnumo. Dvi stambios medinės kojos užtikrina konstrukcijos stabilumą ir solidų vizualinį akcentą, puikiai derantį tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Galima rinktis iš stalviršio ir kojų spalvų variantų, kad baldas idealiai derėtų prie jūsų namų interjero. Spalvų pavyzdžiai pateikti paskutinėse nuotraukose.
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų


























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.