
ALONSO Čiužinys
430 € – 1 063 €Price range: 430 € through 1 063 €
Čiužinio modelis su padidintu standumo laipsniu. Dvipusis kokoso pluošto išdėstymas padidina čiužinio standumą ir stiprumą. Vidiniam užpildymui naudojamas latekso tipo PPU, kuris padidina elastingumą, gerus atsistatymo gebėjimus ir pagerina ortopedinį poveikį. Čiužinys pagamintas iš nepriklausomų spyruoklių bloko: apkrova paskirstoma tolygiai visame plote.
- Kietumo lygis – II
- Aukštis – 22 cm
- Rekomenduojama apkrova – 150 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- AirLine papildoma vėdinimo sistema

| Aukštis | 22 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas |
| Čiužinio užvalkalas | Žiema-Vasara |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “ALONSO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 23 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.