Stalviršio spalva STONE SURFACE IRONI

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
189 €
Stilingas ir funkcionalus šoninių staliukų komplektas MILA. Į komplektą įeina trys skirtingų aukščių staliukai, kuriuos galite naudoti kartu arba atskirai – pagal savo poreikius ir erdvės išplanavimą.
Kiekvienas staliukas turi tris tvirtas metalines kojeles, kurios suteikia stabilumo ir subtilios elegancijos. Galite rinktis skirtingų spalvų ir tekstūrų stalviršius, kurie leis pritaikyti staliukus prie įvairių interjero stilių – nuo modernaus iki skandinaviško ar industrinio.
Prieinamumas: Liko 1
Stalviršio spalva STONE SURFACE IRONI

| Plotis | 38 cm |
|---|---|
| Ilgis | 38 cm |
| Aukštis | 43 cm, 47 cm, 51 cm |
| Svoris | 8 kg |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio storis | 18 mm |
| Skersmuo | 38 cm |
| Kojelių aukštis | 43 cm, 47 cm, 51 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalviršio spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 70x60x60 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 200 cm | 45 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|---|
| 200 cm | 45 cm | 220 cm | 77 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.