Stalviršio spalva ROYAL MARBLE

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
350 €
TESLA kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Stalviršiai iš juodos marmuro spalvos Royal Marble, išsiskiria elegantiška išvaizda. Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški.
Juodos spalvos metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
Daugiau kavos staliukų spalvų pasirinkimų mūsų fizinėje parduotuvėje.
Prieinamumas: Liko 1
Stalviršio spalva ROYAL MARBLE

| Plotis | 70 cm, 80 cm |
|---|---|
| Ilgis | 70 cm, 80 cm |
| Aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 70 cm, 80 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalviršio spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 84x84x51 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 220 cm | 50 cm | 55 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 100 cm | 45 cm | 15–77 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.