| Plotis | 220 cm |
|---|---|
| Gylis | 50 cm |
| Aukštis | 55 cm |
| Svoris | 71 kg |
| Pakuotės išmatavimai | 228x55x36 cm |
| Spalva | Juoda |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Durelių skaičius | 1 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Ekspozicijoje
DUBLIN BLACK OAK TV Spintelė
850 €
Stilinga ir funkcionali komoda DUBLIN – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su vertikaliomis dekoratyvinėmis juostelėmis suteikia komodai išraiškingumo, o švelniai suapvalinti šonai – elegancijos. Korpusas ir fasadas juodos spalvos, kuris suteikia natūralumo pojūtį.
Komoda turi tris skyrius: du erdvius stalčius ir vieną durelių skyrių, kuriame patogu laikyti įvairius daiktus.
Metalinės juodos kojelės užtikrina stabilumą ir modernią išvaizdą, taip pat užtikrina patogią prieigą valymui po baldu.
SPINTELĖS STALVIRŠIS YRA JUODAS
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00097
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “DUBLIN BLACK OAK TV Spintelė” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 53 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 160 cm 47 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.